Kosmetika-triky a kouzla!

7. august 2010 at 21:06 | IveAdmin
Našla jsem na kosmetika-zdravi.cz pár rad a triků tak tady to máte:

1) Aby make-up lépe držel a vydržet po celý den?
    Je důležité, aby byla pleť připravena k nanesení podkladu - použijte tedy nejdříve hydratační krém. Počkejte asi deset minut a teprve poté naneste make-up. Vhodným způsobem je též novinka v oboru kosmetika - fixační pudr, který zajistí dlouhotrvající sametový vzhled pleti.

2) Nevydrží Vám rtěnka na rtech dlouho?
    Proto, aby vydržela skutečně dlouho, použijte sypký pudr jako podklad pod rtěnku. Vydrží extra dlouho, pokud své rty zlehka napudrujete před jejím nanesením. Jednoduché a skutečně účinné.

3) Zdravý a mladý vzhled?
    Pro zdravý a mladistvý vzhled pleti nanášejte kompaktní pudr štětečkem nebo pudrovou štětkou vždy odshora dolů, aby si chloupky na obličeji polehaly a pleť nevypadala zesinalá. Pudr se hodí rovněž jako podklad pro oční stíny. Pokud si jím přepudrujete oční víčka, vydrží na nich stíny po celý den.

4) Zvýšení trvanlivosti nanesené rtěnky.
    Pokud nanesete rtěnku na rty a pak ji zlehka kosmetickým kapesníčkem zase setřete a opět ji poté naneste, docílíte tím nejen výraznějšího vzhledu, ale vydrží Vám na rtech mnohem déle.

5) Jak zvýšit objem řas?
    Jednoduše. Před tím, než na řasy nanesete řasenku , přepudrujte je, abyste si vytvořili nemastný podklad. První vrstvu řasenky nechejte lehce zaschnout a poté naneste druhou vrstvu. Tak vám nalíčení vydrží déle a řasy nabudou na objemu.

6) Kosmetický tip na závěr:
    Ořezání špičky tužky na oční linky v ořezávátku bude ještě snazší, když tužku před ořezáním vložíte na krátkou chvíli do mrazáku.všimla jsem si, že v těchto radách jde často o pudr, který je opravdovým kouzelníkem:)

Máte nějaký tip na kvalitní a přitom né moc drahý pudr? Napište to do komentářů,právě nejaký sháním!!!


Ive:-*

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Peliculia* < Affs♥ Peliculia* < Affs♥ | Web | 7. august 2010 at 21:36 | React

jj pudr je asi vážně kouzelník!! ´=o)

2 Peliculia* < Affs♥ Peliculia* < Affs♥ | Web | 8. august 2010 at 9:16 | React

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement