October 2010

I am really..really..really in love

30. october 2010 at 16:05 | IveAdmin |  Bla bla bla
Ahoj,
stalo se toho opravdu moc, ale nebudu vás zatěžovat svými pocity ze soukromého života, které asi ani nikoho nezajímají. V životě jsem nebyla nijak náročný člověk, nikdy jsem toho nechtěla moc a nezměnila jsem se. Fakt mě potkalo spoustu špatných věcí, takže jsem se naučila radovat se z maličkostí. Těší mě opravdu téměř cokoliv. Podle mě člověk nejvíc potřebuje lásku. Ta každému dává radost do života. Já ji dlouho neměla. Nehledám. Jen si přeju a chci. Protože jsem ji našla. A vím,že to je ten pravý. Ale on? Má stejné pocity? Neřekla bych:) Nejhorší je být odmítnutý.

Holky, znáte takový ten pocit, kdy spatříte kluka a natolik vás přitahuje, že si nic jiného nepřejete, jen být s ním? Nemusí to být žádný krasavec, ale tady záleží opravdu jen na chemii mezi váma dvěma. Chci umět číst myšlenky...Chci vědět, jestli on má stejné pocity, nebo ne.

Chci vědět, jestli se netrápím zbytečně...


90210 great

25. october 2010 at 15:54 | IveAdmin |  Bla bla bla
Hoj:)
Momentálně sedím s ukrutnou bolestí hlavy a s otravným kašlem doma... No řeknu vám, že bych radši do té školy chodila, aspoň bych byla zdravá! :((
Jinak proč má tenhle článek název: 90210? Protože tenhle seriál se stal mojí opravdovou závislostí. Jde samozřejmě o nový seriál, natočený nějak v roku 2008 a je naprosto úžasný. Oblíbila jsem si tam spoustu dosud neobjevených herců, námět je super, jde vlastně o středoškoláky v Beverly Hills, objevují se tam i hrdinové ze staré verze seriálu. Určitě doporučuji zkouknout!

Tak, to jen aby tady něco bylo , teď se jdu konečně naobědvat, tak se mějte a já tu večer ještě něco přidám:)*


photos, diary, desing atd..

17. october 2010 at 18:26 | IveAdmin |  Bla bla bla
Aoj:)
Jelikož se mi urval USB kabel a nejde mi mobil, jsem nejenom pořádně naštvaná, ale i smutná z toho, že sem nic, co jsem slíbila zatím přidat nemůžu. Teďkom se rozhodnu, co tu dám, dnešní večer budu věnovat facebooku a blogu, takže sem dám asi desing, nějaké celebrity a něco z módy. :))

Tak zatím*

GOOD night -_-

10. october 2010 at 22:08 | IveAdmin |  Bla bla bla
hello -_-
až teďka jsem se dostala na blog, ale valím spát, takže dneska žádnej další článek nepřibyde. jen jsem vás chtěla pozdravit a obhlídnout komenty atd:)
jinak těšít se můžete na mou módu,tzn. personalities fotky new věcí, taky mé fotky, no na to se moc netěšte x) , mou kosmetiku.

tohle mám zatím v plánu, a dodržím jej takže
come back :))
good night, sweet dreams
Ive

New desing & New parfum by Fergie

3. october 2010 at 11:12 | IveAdmin
Zdravím :)
Včera byla nejvíc nuda, takže jsem udělala new desing,  zabral asi jen 5 minut a je v mých oblíbených barvách takže jsem celkem spokojená :)
Mamča dělá manažerku v Avonu, takže v téhle kosmetice mi žádné novinky neuniknou, objednala mi nový parfém Outspoken, který navrhla zpěvačka Fergie. No voní báječně, trochu do sladka a není vůbec přehnaně silný. Takže spokojenost největší, brzy budou v TV dávat na něj reklamu:) Taky mi přinesla obrovský plakát, takže až budu v zimě mít ten new pokoj, určo tam nesmí chybět:))