December 2010

Elle.

23. december 2010 at 11:20 | IveAdmin |  Bla bla bla
Opět jsem prolistovala novým vydáním časopisu Elle. Nadchl mě. Znova a znova. To kouzlo, vycházející z jeho barevných a zaplněných stránek... Podívám se na titulek a vidím okouzlující Anne Hathaway. Herečku, kterou miluju už léta. Radost mi taky udělá obsáhlý diář na rok 2011 s tužkou v opět skvělém provedení. No, stačí si koupit časopis a hned mám lepší náladu.

Listuju voňavými stránkami, vedle mě spokojeně funí můj pejsek Gucci a já si asi taky za chvíli zafuním. Lépe strávené čtvrteční, předvánoční dopoledne si snad už ani nedovedu představit.
ElleP.S. doufám, že se alespoň trochu líbí nový vzhled. plánuju taky novou rubriku pod názvem : Photos of me.

Užijte si dnešek.
Ive

xchat :D

7. december 2010 at 18:54 | IveAdmin |  Bla bla bla
No děcka mám tu něco z čeho se musím vypsat.

Asi po 4 678 letech jsem zabloudila z akutní nudy na xchat, založila si nový profil bez fotky. Měla jsem záchvat za záchvatem. Příjdu si tak na 12-16, naskočí mi asi 5 šeptů, odkud jsem a jestli nechci třicetiletého divocha. No, jak jsem byla mladší, tak vtipné mi to ještě nepřišlo.
Pak, objevila jsem tam celkem ucházejícího kluka, tak si říkám - vložím si tam fotku. Hned jsem ji tam dala, a další 3 synci a asi 10 holek mi napsalo, že jsem štětka, protože jsem tam měla fotku, ve které bylo vidět asi na 1 mm břicho. No normálně jsem nedávala.

Zlatý facebook. Tam se bavíme aspoň s těma, které známe.

Pro dnešek dávám mínus xchatu. Fuj. Běžte radši závislačit na fejs, než se nechat obtěžovat a urážet na xko.