January 2011

Krize dívky [týnejdžerského] věku n.2

16. january 2011 at 12:15 | Yves |  Bla bla bla
Depka opět začala dnešním dnem. S 2x tak silnějším bušením srdce jsem se přihlásila na facebook s domněním, že by se něco mohlo změnit k lepšímu. Naopak. Moje platonická láska má zřejmě jinou platonickou lásku. Kdybych to tak byla já!

Zapínám svůj mobil Samsung Hello Kitty. (Nemachruju, ale jsem do něj prostě zamilovaná.) Jeden nepřijatý hovor, super. Třeba to je on. Né, je to otravný úchylák, který se mě snaží dostat ven už tak nejmíň půl roku. . .

S láskou je to prostě tak. Buď jsi nahoře, nebo zase dole. Nejhorší je, že někdy nemůžete nic dělat. S citama. Nemůžete nutit někoho, aby se do vás zamiloval.

Yves

Krize dívky [týnejdžerského] věku n.1

15. january 2011 at 16:58 | Yves |  Bla bla bla
Mít šestnáct let je jako dlouhodobé utrpení spojené s občasnými záchvaty smíchu. Ve čtrnácti jsem se tohoto věku nemohla dočkat, teď už jen počítám dny, kdy mi bude sedmnáct. Nebo ještě líp - osmnáct. Jenomže teď je leden. V čem je problém? Narozky mám až v létě. ,,Tak tomuhle říkám pocit bezmoci,'' vykládám svojí nej kámošce. Ta si naštěstí prochází stejným obdobím jako já, takže si nepřipadám v tomhle divném světě jako cizinec.
Je tu tolik věcí, které mě trápí. Láska, vzhled, škola, rodiče. Tohle spojení 4 v 1 mi dává pořádně zabrat.
Kluk, který mě nechce, postava tvaru přesýpacích hodin, čtyřka s matiky, rodiče, co mě nechtějí nikam pustit.
A tak den, kdy mě ani jednou žádná věc nesrazí ke dnu, považuju za svátek. Víte, co je na tom nejhorší? Já se nehádám. Já neprosazuju svoje názory. Já nepřemlouvám. Já nedolýzám. Já nedělám první krok. Možná, že  v tom je ta chyba...

Yves

NEW STYL, NEW NAME.

15. january 2011 at 16:15 | Yves |  Bla bla bla
Hey peoples.
Po dlouhé době :))

Dneškem rekonstruju blog, bude to tady jinačí, co se týče článků(i počtu), tak rubrik, stylem blogu atd. I proto mám new jméno: Yves. Vlastně je to francouzsky Ivo, ale já jsem Ivana, tak to snad nevadí, jelikož jsem zapálená do francouzštiny a mé jméno nemají :D:))

tak, já jdu na tom pracovat. těště se na jeden beauty a jeden fashion článek.